در مرکز تولید کفش های چرم تبریز، اغلب مدل های تولیدی در سبک های زنانه و مردانه ارائه می شوند که ساختار و میزان استفاده از چرم در آنها مشخص کننده قیمت تمام شده آنها می باشد و این امر سبب تنوع در کیفیت شده و متناسب با قدرت های مالی مختلف در کشور عرضه می گردد.

کفش های طبی چرم تبریز از جمله سبک های بی نظیری می باشند که اقسام متنوعی از آنها در این مجموعه با درجه کیفی بالا و استفاده از مواد اولیه مرغوب و در تنوع کافی تولید و ارسال آن به نقاط مختلف کشور در مدت زمان مقرر انجام می گیرد.

کفش های چرم تبریز این روزها به عنوان یکی از معروف ترین برندهای شناخته شده در ایران می باشد که کیفیت و زیبایی کارها سبب درخواست های بسیار آنها برای تولید آنها در کشور گشته است و تمام تلاش این مرکز ارائه آنها با بهترین کیفیت می باشد.

کفش های پسرانه تبریز اغلب در اقسام راحتی و اسپرت با دوام و کیفیت های بالا تولید می شوند و سفارش آنها از هر نقطه از ایران زمین بدون محدودیت مکانی پذیرفته می شود و هر ماه سعی می گردد که مدل های جدیدی از آنها به خریداران معرفی گردد.

تبریز از جمله شهرهای شناخته شده در عرضه انواع کفش ورزشی با کیفیت و قیمت های مناسب می باشد و یک فروشگاه عمده فروشی با همکاری با آنها می تواند مجموعه گسترده ای از انواع کفش ورزشی را در اختیار خریداران خود قرار دهد.

برای سفارش کفش های چرم دست دوز اصیل ایرانی باید سری به بازار کفاشان در تبریز زد تا هنر و تخصص این استادکاران ایرانی مشاهده نمود این کفش ها دارای طراحی و کیفیتی هستند که تحسین بسیاری از تاجران داخلی و خارجی را برانگیخته است.

تبریز از جمله شهرهای موفق در زمینه تولید انواع کفش ورزشی با قیمت های ارزان و مناسب می باشد و این امر موجب شده است که خریدارانی که به مرکز پخش برای خرید عمده مراجعه می نمایند از تولیدات این شهر استقبال خوبی به عمل آورند.

کفش های طبی تبریز در اقسام زنانه و مردانه به جهت برخورداری از چرم های مرغوب گاوی و راحتی و کیفیت مطلوب دارای درخواست بالایی می باشند و فروش آنها به جهت نداشتن محدودیت در ارسال در سراسر ایران قابل انجام می باشد.

کفش های چرم طبیعی تبریز از جمله کفش هایی می باشند که سال ها دارای مشتریان ثابت و خاص از نقاط مختلف کشور می باشند و در اقسام مردانه و زنانه توانسته اند رتبه بسیاری خوبی از نظر کیفی نصیب خود نماید.

کفش های تبریز از نظر اصالت و جایگاه جزو هنرهای مهم ایرانی به شمار می آیند و می توانند معرف هنر اصیل ایرانی در بسیاری از شهرهای جهان به شمار بیایند.کانال تلگرام در امر تهیه انواع پاافزارهای این شهر می تواند کمک شایانی بنماید.

صفحه 1 از 7

ساعت کاری سایت

 • شنبه - چهارشنبه: ۸:۰۰ صبح - 6 بعد از ظهر
 • پنجشنبه: ۸:۰۰ صبح - ۲:۳۰ بعد از ظهر
 • جمعه: جمعه ها تعطیل می باشد

راه های ارتباطی با ما

 • تمامی محصولات به شکل آنلاین عرضه می شوند و شما عزیزان می توانید جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر از محصولات وثبت  سفارش  با شماره های زیر تماس بگیرید.
 • شماره ی تماس همراه : 989144880084+ - 989034137518+
 • شماره تماس ثابت : 04134428380: 
 • کانال انواع کفش : https://t.me/vaniawear2
 • کانال ارزان سرا: https://t.me/Vaniawear4
 • کانال کفش بچه گانه: https://t.me/vaniakids
 • کانال کیف: https://t.me/Vaniabags
 • آدرس ایمیل : این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید
 • جهت دسترسی به دیگر کانال های مرکز با شماره 09034137518 از طریق تلگرام تماس برقرار نمایید.
بالا